XXI. Hradecké pediatrické dny

Srdečně Vás zveme na XXI. Hradecké pediatrické dny 27. 11. 2021, které ve spolupráci se Somatopedickou společností, z.s. tradičně organizují agentura BPP společně s Dětskou klinikou LF UK a Fakultní nemocnicí Hradec Králové v Kongresovém centru ALDIS.

Připravili jsme pro naši „učitelskou“ sekci zajímavý program:
Více informací o programu a k registraci na XXI. Hradecké pediatrické dny ZDE.

Letošní setkání bude spojeno s volbami do výboru Somatopedické společnosti, z.s. Volby „na místě“ budou doplněny možností volit elektronicky pro ty, kteří se akce v Hradci nezúčastní. Instrukce k volbě budou všem členům naší společnosti rozeslány nejpozději týden před konáním akce.

Z důvodu programové pauzy v r. 2021 mají všichni členové společnosti, kteří uhradili členský poplatek na rok 2021, automaticky odpuštěnou platbu členství na následující rok (2022). Kdo členství na r.2021 neuhradil, uhradí v běžném termínu (do konce března 2022) členství na další rok.

Věříme, že se přes návraty epidemie naše nejbližší setkání i všechna následující úspěšně uskuteční, proto již nyní plánujeme místa, časy a tematická zaměření. Program plánovaný na r. 2022 bude do konce tohoto roku zveřejněn na stránkách.

Budeme se těšit na setkání s Vámi!
Výbor Somatopedické společnosti, z.s.